Joomla Dersleri

Joomla Dersleri (53)

Joomla içerik yönetim sistemi ile ilgili görsel ve video dersler, sesli anlatımlar. Joomla Öğren!

Alt Kategoriler

Başlangıç Düzeyi

Başlangıç Düzeyi (46)

Joomla başlangıç düzeyi için video dersler. Joomla'ya yeni misiniz? O zaman bu kategorideki video dersler tam size göre. A'dan Z'ye temel Joomla eğitimi.

Devam...
Orta Düzey

Orta Düzey (5)

Orta düzeydeki kullanıcıları için Joomla video ve görsel dersleri.

Devam...
Üst Düzey

Üst Düzey (2)

Üst düzey Joomla uzmanları için görsel dersler ve video anlatımlar.

Devam...

JoomlArt tarafından geliştirilen ve kendi kulüp temalarını üretmek üzere de kullandıkları JAT3 Framework ile kolay Joomla tema yapımı video dersleri ikinci bölümü.

JoomlArt tarafından geliştirilen ve kendi kulüp temalarını üretmek üzere de kullandıkları JAT3 Framework ile kolay Joomla tema yapımı video dersleri birinci bölümü.

Joomla sitenize Joomla temalarının nasıl kurulacağını ayrıntılı şekilde anlattığımız video derstir... Temanın demo hali ve sade normal hali kurulumu nasıl yapılır...

Bu video derste, Joomla 2.5 ile birlikte gelen, makalelerin ve içeriklerin en üstüne resim eklemenizi sağlayan Resimler ve Bağlantılar özelliğinin nasıl kullanıldığını anlatıyoruz. Joomla içeriğe resim ekleme video dersi izle!

Joomla üyelik geliştirme, üye profil sayfaları oluşturma ve gelişmiş üye yönetimi bileşeni Community Builder kurulumu video dersi... Joomla 2.5 ve diğer sürümlerde Community Builder kurulumu ayrıntılı video anlatımıdır.

En çok tercih edilen Joomla alışveriş ve e-ticaret sistemlerinden birisi olan VirtueMart bileşeninin nasıl kurulduğunu anattığımız ayrıntılı video ders izle!

Joomla 1.5 sonrasında Joomla 2.5 gibi, yeni sürümlerde kapalı olarak gelen, modül pozisyonlarını görüntüleme özelliğini nasıl açacağınızı anlattığımız video ders. Kullandığınız temanın pozisyonılarını görüntüleyin.

Birden fazla dilde nasıl Joomla sitelerin oluşturulabileceğini anlattığımız video ders serisi. Bu ders ile birden fazla dile sahip içerikli sitelerinizi Joomla ile oluşturabilmeyi öğreneceksiniz. Joomla Çokldu Dil video ders serisi 3/3

Birden fazla dilde nasıl Joomla sitelerin oluşturulabileceğini anlattığımız video ders serisi. Bu ders ile birden fazla dile sahip içerikli sitelerinizi Joomla ile oluşturabilmeyi öğreneceksiniz. Joomla Çokldu Dil video ders serisi 2/3

Joomla sitelerinizde nasıl birden fazla dil seçeneği ile içeriklerinizi, makaleleriniz, modüllerinizi ve menülerinizi sunabileceğinizi anlattığımız bu video ders serisi ile çoklu dil özelliğine sahip siteler oluşturabilirsiniz. Hazırlık ve eklentilerin yapılandırılması bölümüdür...

Sayfa 1 / 4
deneme