Bileşen Haberleri

Bileşen Haberleri (160)

Joomla bileşenleri ile ilgili güncel haberler.

Joomla için geliştirilmiş, en çok kullanılan ve ücretsiz forum bileşeni Kunena'nın geçtiğimiz gün güvenlik güncellemesi yayınlandı. Önemli güvenlik açıkları kapatılan bu sürümde, iyileştirmeler de yapıldı.

Joomla siteleriniz için üye puanlama, ödüllendirme ve rütbe atama sistemi AlphaUserPoints eklentisi güncellendi. Bileşen artık Joomla 1.5 sitelerin yanında, Joomla 2.5 sitelerle de uyumludur. 

Joomla 2.5 ve Joomla 3.0 sitelerinizde kullabileceğiniz en gelişmiş Joomla video galerisi ve resim galerisi bileşenlerinden HWDMediaShare güncel sürümü yayınlandı. HWDMediaShare, ortam dosyalarınızı yayınlamak için en iyi eklentilerden birisidir.

Joomla sitelerin üyelik sistemini kullanan kişiler için üyelikleri ve üye gruplarını yönetmek bazen oldukça zor olabilmekte. Özellikle de hangi gruplara ve üyelere, hangi yetkilerin ve erişim izinlerinin verileceği oldukça kafa karıştırabilmekte. MijoACL ile rahat bir şekilde üye ve üye gruplarının yetkilerini yönetebilirsiniz.

Al-Furqan, Joomla sitenizde Kuran-ı Kerim ve ayetlerinin hepsini yayınlamanızı ve sesli olarak dinletmenize yarayan ücretsiz bileşendir. Aynı zamanda eklentinin İngilizce meal desteği de bulunmaktadır. joomla 2.5 uyumlu

Sayfa 1 / 18
deneme