Pazar, 20 Şubat 2011 17:13

Community Builder 1.4

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Community Builder 1.4 TürkçeCommunity Builder 1.4, Joomla üyelik sistemini geliştiren ve yeni özellikler eklemenizi sağlayan, en popüler üye yönetim bileşenlerinden birisidir. Community Builder ile üye kayıt sayfasına istediğiniz kadar yeni alanlar ekleyebilir, üye listesi oluşturabilir, üyelerinizin birbirleri ile iletişime geçmesini sağlayabilir, üyeleriniz için profil sayfası oluşturabilirsiniz. Community Builder bileşeni; diğer popüler Joomla eklentilerinin (özel mesajlaşma, haber bültenleri, forum, galeri ve blog eklentileri gibi) bir çoğu ile entegre olabilmektedir. Community Builder, en çok tercih edilen ve kullanılan Joomla bileşenleri arasında yer almaktadır.

    

Community Builder bileşeni 14.02.2011 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.4

Community Builder bileşeni ile birlikte gelen plugin'ler aracılığı ile üye yönetimine ilişkin olarak Joomla sitenize daha birçok yenilik ekleyebilir ve işlevselliğini arttırabilirsiniz. Bileşen ile uyumlu olarak çalışan ve geliştiren 200'ün üzerinde eklentiye buradan ulaşabilirsiniz...

CB aracılığı ile çoklu kriter ile üye araması, çekirdek üye alanlarının yanında yeni özel alan ekleme, ajax doğrulama ile anında üye isminin mevcut olup olmadığını ve eposta geçerlilik kontrolü gibi özellikleri de sitenizde kullanabilirsiniz.

Community Builder 1.4 sürümü ile birlikte, bileşeni; Joomla 1.0, Joomla 1.5 ve Joomla 1.6 sitelerinizde kullanabilirsiniz.

{jd_file file==8}

Okunma 3511 defa Son Düzenlenme Pazar, 20 Şubat 2011 17:27
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme