Cuma, 02 Mart 2012 20:14

VirtueMart 2.0.2 Yayınlandı

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Virtuemart Virtuemart

Joomla için geliştirilmiş en kapsamlı ve en kullanışlı online alışveriş ve e-ticaret bileşenlerinden birisi olan Virtuemart bileşeni güncellendi. Virtuemart bileşeni sayesinde Joomla sitenizi profesyonel bir alışveriş sistemine dönüştürebilirsiniz.Joomla 1.5 Uyumlu joomla 1.7 uyumlu

Virtuemart bileşeni 02.03.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 2.0.2

Ürünlerinizi yayınlamak üzere istediğini sayıda iç içe ürün kategorisi oluşturabilirsiniz. Meta etiket ve SEO ayarları sayesinde de ürünlerinizi arama motorlarında üst sıralarda çıkması için avantaj sağlarsınız.

Ürünleriniz için kısa açıklama, uzun açıklama girme alanları; bir adet büyük ürün resmi ve ayrıntı resimleri yükleme seçeneği, ürün özellikleri, ürün boyutları girme alanları mevcuttur.

Ürünleriniz için fiyatlar girebilir, istediğiniz ürünlere indirimli fiyatlar belirleyebilirsiniz. Kupon yönetim seçeneği sayesinde müşterileriniz için kupon kodları oluşturabilir ve bu kupon kodları için dilediğiniz bir indirim oranı belirleyebilirsiniz. İndirimde olan ürünlerin normal fiyatlarını ve indirimli fiyatlarını gösterebilirsiniz.

Ülkelere ve bölgelere göre farklılık gösterecek şekilde vergi oranları belirleyebilirsiniz ve ürün fiyatlarını isterseniz vergi dahil, isterseniz de vergi oranı ödeme aşamasında eklenecek şekilde yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş nakliye yönetimi ile istediğiniz sayıda nakliye seçeneği sunabilir, dilediğiniz miktarın üzerindeki alışverişler için ücretsiz nakliye seçeneği sunabilirsiniz. Dilediğiniz kadar üye grubu oluşturabilir ve bu üye gruplarını müşteriler olarak veya bayiiler olarak atayabilirsiniz.

Yukarıda sayılan bütün özelliklerin haricinde, Virtuemart profesyonel bir alışveriş sisteminde olması gereken daha birçok özellik sunmaktadır.

VirtueMart 2.0.2 son sürüm kurulum paketi indirmek için: İNDİR
Okunma 3357 defa Son Düzenlenme Cuma, 02 Mart 2012 20:22
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme