Salı, 29 May 2012 15:15

EzTestimonial Joomla Ziyaretçi Defteri

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

EzTestimonial, Joomla sitelerinizde ziyaretçi defterleri (guestbook) ve müşteri - ziyaretçi görüşleri (testimonial) sayfaları oluşturmanızı sağlayan bileşendir. Eklenti aracılığı ile site ziyatçerilerinizin ve müşterilerinizin görüşlerini, sorularını ve yorumlarını toplayabilir ve bu yorumları sayfa olarak ve modül içerisinde yayınlayabilirsiniz. joomla 2.5 uyumlu

EzTestimonial eklentisi 26.05.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.1

Eklenti bir adet bileşen ve bir adet de modülden oluşmaktadır. Bileşen aracılığı ile ziyaretçi ve müşterilerinizden yorum toplarken, modül aracılığı ile de eklenen son yorum ve görüşleri Joomla sitenizde kullanmakta olduğunuz temanın uygun modül pozisyonlarında yayınlayabilirsiniz. Modül slayt ve akan şekilde yorumları yayınlama özelliğine sabit. Ayrıca yorum ekleyen kişinin ismi, yorum tarihi ve sitesi de gösterilebilmektedir.

Yorum ekleme formunda, yorumu ekleyen kişinin; ismi, eposta adresi, site adresi, fotoğrafı, yorumu ve oylama bilgisini talep edebilirsiniz. Ayrıca Captcha ve anti-spam özelliği sayesinde de istenmeye ve spam gönderileri de engelleyebilirsiniz. 

Eklentinin ücretsiz son sürümünü indirmek için: EzTestimonials - Demo
Okunma 3973 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu diyalogda yer alanlar

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme