Çarşamba, 19 Eylül 2012 10:08

Al-Furqan - Kuran Kerim Bileşeni

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Al-Furqan, Joomla sitenizde Kuran-ı Kerim ve ayetlerinin hepsini yayınlamanızı ve sesli olarak dinletmenize yarayan ücretsiz bileşendir. Aynı zamanda eklentinin İngilizce meal desteği de bulunmaktadır. joomla 2.5 uyumlu

Al-Furqan bileşeni 19.09.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 3.3

Bu bileşen aracılığı ile Joomla sitenizde tüm Kuran ayetlerini yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz sure, sure veya ayet ayet istediğiniz şekilde yayınlama özelliği bulunmaktadır, ayrıca tüm ayetlerin sesli şekilde okutulması da mümkündür. Arama özelliği ile de tüm Kuran içerisinde sure, ayet ve kelime araması yapılabilmektedir.

Eklenti ile birlikte gelen modül aracılığı ile ise Joomla sitenizdeki istediğiniz bir modül pozisyonunda rastgele Kuran'dan ayetler ve meallerini gösterebilirsiniz. Bir de arama özelliğini sunabileceğiniz arama modülü bulunmaktadır.

Yeni yazo fonlarını ekleme özelliğinin yanında, dilediğiniz ayetleri veya sureleri favorilere ekleme (bookmarking) seçeneği de bileşen de bulunmaktadır.

Bileşeni indirmek için: Al-Furqan - Demo
Okunma 6856 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu diyalogda yer alanlar

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme