Cumartesi, 06 Ekim 2012 00:18

HWDMediaShare - Joomla Video ve Resim Galeri

Yazan 
Öğeyi Oyla
(3 oy)

Joomla 2.5 ve Joomla 3.0 sitelerinizde kullabileceğiniz en gelişmiş Joomla video galerisi ve resim galerisi bileşenlerinden HWDMediaShare güncel sürümü yayınlandı. HWDMediaShare, ortam dosyalarınızı yayınlamak için en iyi eklentilerden birisidir.

HWDMediaShare bileşeni 05.10.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.0.4

Önceden HWDVideoShare ismi ile piyasada tanınan eklenti artık HWDMediaShare ismi ile dağıtıma sunuldu. Alanında en iyi Joomla eklentilerinden birisi olan HWDMediaShare tamamen ücretsiz olmakla birlikte, daha fazla özellik sunan ve eklentilerle zenginleştirilmiş ücretli sürümü de bulunmaktadır.

Bileşen, Joomla sitenizde tamamen profesyonel görünümlü ve işlevli video galerisi ve fotoğraf galerisi sayfaları oluşturmanızı sağlamaktadır. Joomla 2.5 ve Joomla 3.0 sürümlü sitelerde sorunsuz ve uyumlu olarak çalışmaktadır. Video, fotoğraf, resim ve ses dosyaları gibi her çeşit ortam (medya) içeriklerinizi Joomla sitenizde yayınlamanızı sağlamaktadır.

Videolarınız kendi sunucunuzda (hosting) barındırıp HWDMediaShare ile yayınlayabileceğiniz gibi, aynı zaman YouTube, Vimeo ve DailyMotion gibi sitelerde bulunana videoları da direkt olarak sanki sitenizde gibi bileşen aracılığı ile yayınlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz CDN sistemi olan Amazon S3 hesabınızdaki videoları da yayınlama seçeneği bulunmaktadır. HWDMediaShare bileşeni JomSocial ve Disqus gibi sistemlerle de entegre olabilmektedir.

Eklentinin ücretsiz sürümü için HWDVideoShare indirmelisiniz.
Eklentiyi indirmek için: HWDMediaShare - Demo
Okunma 8552 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 08 Ekim 2012 20:13
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme