Perşembe, 17 Ocak 2013 16:28

AlphaUserPoint - Üye Puanlama Sistemi

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Joomla siteleriniz için üye puanlama, ödüllendirme ve rütbe atama sistemi AlphaUserPoints eklentisi güncellendi. Bileşen artık Joomla 1.5 sitelerin yanında, Joomla 2.5 sitelerle de uyumludur. 

AlphaUserPoints bileşeni 17 Ocak 2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.8.2

AlphaUserPoints eklentisi aracılığı ile Joomla sitelerinizdeki üyelerinize puan verebilir, puanlarını düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Üstelik bu puanlama sistemini tamamen otomatize şekilde, belirlediğiniz kurallar çerçevesine gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yani sitenizde üyelerinizin gerçekleştirecekleri eylemler ve işlemler sonucunda, her bir işlem ve eylem için atanan puan otomatik olarak üyeye atanır. Ayrıca üyelerinizin puan birikimlerinin karşılığında rütbe ve ödül almalarını da sağlayabilirsiniz. Yani belirli bir puan barajını açan üyeler için otomatik olarak rütbe (rank) ve madayla (medal) almalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca AlphaUserPoints bileşeni piyasada popüler olarak kullanılmakta olan Community Builder, Kunena, VirtueMart, Joomunity ve JomSocial gibi eklentilerle entegre olabilmektedir.

Eklentiyi indirmek ve demosunu incelemek için: AlphaUserPoints
Okunma 5366 defa Son Düzenlenme Perşembe, 17 Ocak 2013 16:44
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme