Pazar, 04 Nisan 2010 19:01

JoomlaBilgi.org Açıldı

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Biliyoruz ki Türkiye'de onlarca Joomla! destek sitesi mevcut. Bir çokları için yeni bir sitenin açılması ise sadece gereksiz bunca siteye bir yenisinin eklenmesi manasına geliyor.

Fakat dünyadaki diğer ülkelere ve Joomla destek sitelerine baktığımız zaman Türkiye'de olmayan durumların söz konusu olduğunu görüyoruz. Karşılıksız paylaşım, yardımlaşma, açık kaynak (open source) mantığı gibi durumlar bunlar...

Ama Türkiye'de malesef paylaşım, yardımlaşma yerine azarlama, kızma ve uzaklaştırma (banlama) durumu genel olarak mevcut. Bu türün haricindeki siteler ise gerekli atılımı yapıp, Joomla! kullanıcılarına gerekli bilgi paylaşımını ve derinliğini sunamamaktadır.

İşte tüm bu açılardan bakıldığında sitemizi bu tür eksiklikleri gidermek üzere kurduk. Mümkün olduğunca sitemizde kemikleşmiş sorunlardan, bıkkınlıklardan uzak bir platform oluşturmaya çalışacağız. Tabi yukarıda belirttiğimiz gibi yardımlaşma, paylaşma, küçük görmeme gibi unsurlar bizim için ön planda olacak daima.

Ayrıca sitemize verdikleri destek nispetince herkes yönetim kadrosunda yer alabilir ve paylaşımlarını gerçekleştirebilir.

Özgürlük, çıkar ilişkisiz yardımlaşma ve paylaşım manasına gelen Open Source gereği Türkiye'nin en özgür Joomla bilgi platformuna hoşgeldiniz!

Hemen üye ol !

Okunma 2273 defa Son Düzenlenme Salı, 03 Temmuz 2012 21:11
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu kategoriden diğerleri: Joomla Nedir? »
  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme