Perşembe, 28 Nisan 2011 19:59

Free Slider SP1 - Resimli Haber Slayt Modülü

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Free Slider SP1 Joomla Slayt ModülüFree Slider SP1; Joomla sitenizdeki makalelerinizi (article) ve K2 bileşeni içeriklerini (K2 items) resimleri ile birlikte, haber manşet ve slayt şeklinde sunmanıza yarayan modüldür. Eklenti oldukça şık ve kaliteli tasarımı ile diğer benzer eklentilerden ayrılmaktadır. Ayrıca farklı geçiş slayt efektleri aracılığı ile de sitenizi çok daha etkileyici hale dönüştürmektedir. Eklentinin kolay yönetilebilir ve yapılandırılabilir admin yönetim paneli aracılığı ile, modül içerisinde gösterilecek olan içerikleri kolayca seçebilir ve ayarlarını yapabilirsiniz.

 

Free Slider SP1 modülü 28.04.2011 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.2.0

Modülün özelleştirilebilir bir sürü ayarları bulunmaktadır, böylece projelerinize ve kullanmakta olduğunuz Joomla temanıza göre eklentiyi istediğinizi gibi yapılandırabilir ve ayarlayabilirsiniz.

Free Slider SP1 modülü; hem Joomla 1.5, hem de Joomla 1.6 kurulu sitelerde kullanılabilmektedir. K2 bileşeni içeriklerini de yayınlamaktadır, ayrıca modül MooTools 1.1 ve MooTools 1.2.4 sürümlerini desteklemektedir.

Ayrıca modül internet dünyasında popüler olarak kullanılan Internet Explorer 6 ve üzeri, Firefox 2 ve üzeri, Flock 0.7 ve üzeri, Netscape, Safari, Opera 9.5 tarayıcıları ile test edilmiş ve sorunsuz olarak çalıştığı gözlemlenmiştir.

{jd_file file==111}

Free Slide SP1 Ayarları

Okunma 6786 defa Son Düzenlenme Perşembe, 28 Nisan 2011 20:15
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme