Çarşamba, 20 Temmuz 2011 11:28

JV Twitter - Joomla 1.7 Twitter Modülü

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Joomla 1.7 Twitter ModülüJV Twitter modülü, basit bir şekilde Joomla 1.5, Joomla 1.6 ve Joomla 1.7 sitelerinizde; Twitter hesaplarınızda bulunan en son ve yeni Tweet'lerinizi yayınlamanızı sağlamaktadır. Tweet'leri yayınladığınız Twitter hesabı size ait olmak zorunda değil, istediğiniz hesaptan tweetleri gösterebilirsiniz. İlgili hesaplara yeni bir tweet eklenmesi durumunda ise, sizin belirlediğiniz sürelerde yenilenen modül, AJAX teknolojisi ile anında yeni tweet'leri Joomla sitenizde gösterecektir. Eklentinin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir farklı ayarları bulunmaktadır. 

Joomla 1.5 uyumlu Joomla 1.6 uyumlu Joomla 1.7 uyumlu

JV Twitter modülü 20.07.2011 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.6.1.0

Joomla 1.6 ile birlikte gelen ve Joomla 1.7 sürümlerinde de bulunan Updater yani otomatik güncelleme fonksiyonu bu modülde de bulunmaktadır, yani eklentinin güncel bir sürümü çıkması durumunda, admin panelinizde yer alan Eklenti Yöneticisi > Güncelle (Extension Manager > Update) kısmından eklentinizi tek bir tık ile güncelleyebilirsiniz.

Modül üzerinde tweet'lerinizin haricinde, ilgili Twitter hesabınızı ziyaretçilerinizin takip etmesi için Takip Et (Follow) bağlantısı da gösterilebilmektedir. Modül ayarlarından yeni tweet'lerin ne kadar sürede bir kontrol edileceğini, profil bilgilerinin (twitter ismi, bulunduğunuz alan, takipçi ve takip ettiklerinizin sayısı v.b.) gösterilip gösterilmeyeceğini belirleyebilirsiniz.

Gösterilecek tweet sayısı, avatarınızın gösterilip gösterilmeyeceği, takip et butonu gösterilip gösterilmeyeceği gibi ayarlar da eklenti de mevcuttur. Ayrıca modülde yer alacak butonların rengini de modül ayarlarından ihtiyacınıza göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Eklentinin kurulumla birlikte desteklediği diller: English (varsayılan), Türkçe, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Spanish...

Eklentiyi indirebilmek için üreticisinin sitesine ücretsiz üye olmanız gerekmektedir!
JV Twitter modülünü indirmek için tıklayınız! Eklentinin demosunu incelemek için tıklayınız!
Okunma 4911 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 20 Temmuz 2011 11:37
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme