Pazar, 01 Ocak 2012 14:54

Art News Ticker - Kayan Haber Başlıkları

Yazan 
Öğeyi Oyla
(5 oy)
Art Haber Manşet Modülü Art Haber Manşet Modülü

Art News Ticker, aynen haber sitelerinde olduğu gibi ön plana çıkarmak istediğiniz son eklenen haberleriniz, popüler haberlerinizi küçük modül pozisyonlarında ve alanlarda yayınlamanızı sağlayan, haber manşet ve sunum modülüdür. Joomla 1.5 Uyumlu joomla 1.7 uyumlu

Art News Ticker modülü; Joomla 1.5, Joomla 1.7 ve daha üst sürümlerle uyumlu olarak çalışabilmektedir ve 25 Aralık 2011 tarihi itibari geliştirilen yeni bir eklentidir.

Özellikle temanızda fazla alan yoksa veya belirli kategorilerden içerikleri kısıtlı bir alanda sunmak istiyorsanız bu modül ihtiyacınızı karşılayacaktır. İçeriklerinizin başlıklarını ve belirli bir limitle kısıtlanmak kaydıyla içeriklerinizin giriş yazılarını sunabilirsiniz.

Firefox, Safari, Chrome, IE 6-7-8, Opera gibi popüler internet tarayıcıları ile uyumludur. Kolay düzenlenebilir ve özelleştirilebilir CSS yapısına sahiptir ve aynı zamanda Arapça gibi sağdan sola dilleri de desteklemektedir.

{jd_file file==52}

Okunma 4999 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme