Perşembe, 26 Ocak 2012 22:08

Art Feature Carousel Resim Slayt Modülü

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Art Feature Carousel Modülü Art Feature Carousel Modülü

Sitenizin istediğiniz modül pozisyonunda carousel efekti ile resimlerinizi ve görsellerinizi slayt (slideshow) şeklinde sunabilmenizi sağlayan Joomla modülüdür. Oldukça kolay kullanımı olan bu modülü son güncellemesi ile birlikte; Joomla 1.5, Joomla 1.7 ve Joomla 2.5 sürümleri ile birlikte sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Joomla 1.5 uyumlu joomla 1.7 uyumlu joomla 2.5 uyumlu

Art Feature Carousel modülü 26.01.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.8.0

Modül içerisinde slayt olarak sunduğunuz resim ve fotoğraflarınıza, istediğiniz şekilde açıklama metni (description) ve başlık metni (title) girebilirsiniz. Yine aynı şekilde resimlerinize ziyaretçileriniz tıkladığında gidilecek olan sayfaların linklerini de girebilirsiniz.

Özellikle ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sunabileceğiniz bu modül, popüler olarak kullanılmakta olan Google Chrome, Mozilla Firefox ve Safari gibi internet tarayıcıları ile uyumludur. Slayt içerisinde gösterilen görsellere ve resimlere tıklandığında, bu resimlerin büyük boyutlarını lightbox efekti ile sunabilirsiniz. Yani resimlere tıklandığında, belirleyeceğiniz boyutta resimlerin büyük hali açılmaktadır.

Lightbox efekti için üç (3) farklı seçenek bulunmaktadır, bunlar; Art Sexy Lightbox, Art Colorbox, Art Pretty Photo...

Art Feature Carousel modülü son sürüm İNDİR
Okunma 4767 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 01 Şubat 2012 02:49
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme