Cumartesi, 28 Ocak 2012 17:28

Image Show GK4 - Joomla 2.5 Resimli Manşet

Yazan 
Öğeyi Oyla
(4 oy)
Image Show GK4 - Gavick Image Show GK4 - Gavick

Günümüzde web sitelerinin çoğunun anasayfalarında (giriş sayfası) resim slaytlar bulunmaktadır. İşte Image Show GK4 ile Joomla! sitenizin ana sayfasında; gerek haber sitelerin olduğu gibi resimli haber manşet modülleri, gerekse de ürünlerinizi tanıtımını yapabileceğiniz resim slaytları oluşturabilirsiniz. joomla 1.7 uyumlu joomla 2.5 uyumlu

Image Show GK4 modülü 28.01.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.23

Popüler Joomla tema üreticisi Gavick tarafından üretilen bu modül, yine Gavick tarafından geliştirilen ve satılan profesyonel Joomla temalarında da kullanılmaktadır ve tamamen ücretsizdir (free).

Image Show GK4 sayesinde ön plana çıkarmak istediğiniz, ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek istediğiniz özel ve manşet içeriklerinizi, makalelerinizi şık ve profesyonel bir görünümle sunabilirsiniz. Modülün sunduğu ayarlar sayesinde içeriklerinize ait hangi parametreklerin gösterileceğini de basitçe düzenleyebilirsiniz.

Joomla makalelerinin haricinde, K2 öğelerini de destekleyen eklenti ile, slayt modülünüzde otomatik olarak K2 içeriklerini de yayınlayabilirsiniz. Ayrıca eklentini sunduğu farklı şablonlar (templates) sayesinde, kullanmakta olduğunuz temaya uygun olan renk ve yerleşim düzenini kolayca belirleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Image Show GK4 modülü son sürüm İNDİR
Okunma 7303 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 01 Şubat 2012 12:22
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme