Pazar, 29 Ocak 2012 23:26

News Show Pro GK4 - Joomla 2.5

Yazan 
Öğeyi Oyla
(4 oy)
News Show Pro GK4 News Show Pro GK4

Joomla sitenizde belirlediğiniz modül pozisyonunda Joomla makalelerinizi, K2 bileşeni öğelerini, Virtuemart ürünlerini v.b. içeriklerinizi düzenli ve istediğiniz şekilde yapılandırarak sunmanızı sağlayan modül News Show Pro GK4 güncellendi. Joomla 1.5 Uyumlu joomla 1.7 uyumlu joomla 2.5 uyumlu

News Show Pro GK4 modülü 29.01.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 3.1

News Show Pro GK4 modülü, Joomla sitenizdeki çeşitli içeriklerinizi en iyi şekilde sunabilmenizi sağlayan bir eklentidir. Ayrıca modül içerisinde gösterilen içeriklerin ilk resimlerini de belirleyeceğiniz ölçülerde otomatikman boyutlandırarak yayınlar.

Ayrıca yazar ismi, yazar avatarı (gravatar entegreli), yazı tarihi, kategorisi gibi çeşitli ek bilgileri de modül içerisinde istediğiniz alanda yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş efekt özelliği ile modül içerisinde yayınlanacak öğeleri sayfalandırabilir ve sayfalar arası geçiş işlevi sunabilirsiniz. Ayrıca bu içeriklerinizi belirleyeceğiniz sayıdaki sütunlara ve satırlara bölebilirsiniz.

News Show Pro GK modülü; K2 bileşeni, redShop alış veriş bileşeni, K2Store alışveriş eklentisi, jComments yorum bileşeni, Virtuemart alışveriş bileşeni gibi üçüncü taraf eklentileri desteklemekte ve entegre şekilde çalışmaktadır.

Son güncelleme ile birlikte modül, Joomla 2.5 ile birlikte gelen makale resimlerini desteklemekte yani makalenize eklediğiniz resimleri otomatik olarak çekmektedir.

Eklentinin son sürümü indirmek için: News Show Pro GK4
Eklentinin Türkçe dil dosyası için: News Show Pro GK4 Türkçe
Okunma 12535 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 01 Şubat 2012 12:21
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme