Cuma, 08 Haziran 2012 14:13

Golem Social Box - Sosyal Profil

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Golem Social Box eklentisi, her site sahibinin mutlaka sahip olması gereken Sosyal Paylaşım sitelerindeki profillerinizi daha fazla kitlelere ulaşabilmesi için Joomla sitenizde linkleri ve fonksiyonları ile birlikte yayınlamanızı sağlayan modüldür. Modül en popüler paylaşım sitelerini desteklemektedlr. joomla 2.5 uyumlu

Golem Social Box modülü 07.06.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.2.1

Golem Social Box aracılığı ile sosyal paylaşım sitelerinde sahip olduğunuz profilleri, site ziyaretçileriniz için yayınlayabilirsiniz. Başta Facebook ve Twitter olmak üzere, eklenti Google+, Pinterest ve RSS besleme aboneliğini desteklemektedir. Yani istediğiniz bir modül pozisyonunda Facebook beğen düğmesini ve Facebook beğenenenlerinizin küçük resimleriyle listesini yayınlayabilirsiniz. 

Yine aynı şekilde Twitter takipçi sayınızla birlikte, Twitter takip et düğmesi de yayınlanabilir. Pinterest ve Google Plus (Google+) için de aynı fonksiyonları kullanmak mümkün.

Eklentiyi indirmek için: Golem Social Box - DEMO
Okunma 8014 defa Son Düzenlenme Cuma, 08 Haziran 2012 14:31
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme