Perşembe, 29 Kasım 2012 22:52

BT Content Slider Modülü

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Joomla makalelerinizi ve/veya K2 bileşeni ile oluşturduğunuz öğelerinizi, şık efektlerle slayt şeklinde sunmanızı sağlayan ücretsiz modüldür. 

BT Content Slider modülü 29.11.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 2.0

Eklenti Joomla 1.5, Joomla 2.5 ve Joomla 3.0 sürümleri ile uyumludur ve çalışabilmektedir. Joomla makalelerinizi ve/veya K2 bileşeni ile oluşturduğunuz öğelerinizi hareketli slayt şeklinde istediğiniz modül pozsiyonunda yayınlamanızı sağlayan eklentidir.

Modülde içeriklerinize ait resimleri istediğiniz boyutlarda sunabilirsiniz. Ayrıca çok sayıda farklı slayt efektlerinden istediğinizi belirleyebilirsiniz. İçeriklerin veya k2 öğelerinin modül içerisinde kaç adet sütun veya satırda ve kaç adet gösterileceğine dair geniş ayarlamalar modülde bulunmaktadır.

Ayrıca içerikler ve içeriklerle resimlerle birlikte; yazar ismi, tarih, kategori ismi, devamını oku butonu gibi öğelerin de istediklerinizin modül içerisinde yayınlanmasına karar verebilirsiniz. Eklentinin Firefox, IE7+, Opera 9.5, Safari, Netscape, Google Chrome, Camino, Flock 0.7+ gibi modern tarayıcılarda sorunsuz olarka çalıştığı test edilmiştir.

News Show Pro GK4 modülü ile oldukça benzer özelliklere ve işlevlere sahiptir ve tamamen ücretsizdir.

Okunma 8667 defa Son Düzenlenme Perşembe, 29 Kasım 2012 23:01
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme