Cuma, 11 Ocak 2013 13:07

B2J Image Showcase for K2

Yazan 
Öğeyi Oyla
(3 oy)

K2 bileşeni ile oluşturduğunuz içeriklerin resimlerini kullanarak, Joomla sitenizde haber manşet ve resim slayt modülleri yayınlamanızı sağlayan modüldür. joomla 2.5 uyumlu +

B2J Image Showcase modülü 10.01.2013 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.3

K2 bileşeni Joomla için tercih edilen en gelişmiş içerik yapılandırma eklentilerinden birisi. B2J Image Showcase modülü aracılığı ile K2'de oluşturduğunuz haber ve içeriklerinizi, aynı haber sitelerinde olduğu gibi resimli manşet ve/veya resim slayt şeklinde sunabilirsiniz.

Modül, belirlediğiniz süre aralıkları boyunca, resimleri yatay bir şekilde slayt olarak döndürmektedir. Her bir slayt ögesinin geçiş süresini belirleyebilmenizin yanında, geçiş hızını da belirleyebiliyorsunuz. Modülde sadece resimleri değil; aynı zamanda K2 öğesine ait olan kategori bilgisini, tarih bilgisini, içerik başlığını ve linkini de yayınlayabiliyor ve kullanabiliyorsunuz.

Eklentinin en büyük özelliklerinden birisi ise iPhone, iPad, Android gibi mobil cihazlarla da uyumlu olması. Ayrıca modül, modern tarayıcıların tamamı ile de sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Eklentiyi indirmek ve demosunu incelemek için: B2J Image Showcase for K2
Okunma 9406 defa Son Düzenlenme Cuma, 11 Ocak 2013 13:17
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu kategoriden diğerleri: « BT Content Slider Modülü
  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme