Perşembe, 28 Nisan 2011 01:46

ITPShare - Joomla Sosyal Paylaşım Butonları

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

ITPShare - Joomla Social ShareJoomla sitenizde sayfalarınıza sosyal paylaşım butonları ekleyen ITPShare eklentisi güncellendi. Bu eklenti; Facebook, Twitter, Digg, LinkedIn, StumbleUpon, Yahoo Buzz, Google Buzz ve ReTweetMe paylaşım butonlarını içeriklerinize ziyaretçilerinizin tıklayabilecekleri şekilde eklemektedir. Ayrıca bu butonları istediğiniz gibi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. İçeriklerinizi, sizin ve ziyaretçilerinizin sosyal paylaşım hesaplarında paylaşmaları için bu eklenti tercih edilebilir.

 

ITPShare eklentisi 27.04.2011 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.5

Gösterilmesini istemediğiniz sosyal paylaşım sitesinin paylaşım düğmesini, eklenti ayarları aracılığı ile, gösterilmesini engelleyebilir ve istediklerinizi de gösterebilirsiniz. Veya hangilerinin önsayfa görünümünde giriş metninde (frontpage - intro text), hangilerinin kategori görünümünde, hangilerinin de bölüm görünümünde gösterileceğini belirleyebilirsiniz.

Paylaşım düğmelerini (social share buttons) makalelerinizin ister alt kısmında, isterseniz üst kısmında veya her iki alanda da yayınlayabilirsiniz

Eklenti hem Joomla 1.5, hem de Joomla 1.6 sitelerde kullanılabilmektedir.

ITPShare Joomla paylaşım düğmelerini indirmek için tıklayınız! Eklentinin demosunu incelemek için tıklayınız!
Okunma 5999 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme