Cuma, 23 Aralık 2011 01:48

SP Comments - Facebook Disqus IntenseDebate Yorum

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)
SP Comments SP Comments

SP Comments yorum plugin'i sayesinde dünya çapında en çok tercih edilen yorum sistemlerini Joomla sitenizle entegre edebilir ve böylece milyonlarca insanın yer aldığı platformlara sitenizin kapısını açabilirsiniz. Disqus, IntenseDebate ve hatta Facebook dahi entegre edebilirsiniz.

SP Comments eklentisi 22.12.2011 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.6.0

Sitenize gelen ziyaretçileriniz sosyal platform ve küresel yorum sistemlerinde yer alan profillerini siteniz ile entegre edebilirler. Böylece ziyaretçilerinizin sitenize yorum bırakma işlemini çok daha kısa sürede ve kolayca halledebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu entegrasyonun gerçekleşmesi için; kullanacağınız platforma göre Facebook App ID'sine, Disqus ve IntenseDebate subdomain (sistem tarafından size verilen alt alanadına-kullanıcı adına) ihtiyaç duymaktasınız.

Eğer entegrasyon olarak Facebook yorumlarını kullanacak olursanız Facebook App ID yanında yorumlarınızı yönetebilmek için Facebook Comments Moderation Tool (Yorum Yönetim Aracı) da ihtiyaç duyacaksınız.

{jd_file file==42}

Okunma 2905 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme