Cumartesi, 31 Aralık 2011 17:18

ByeByeGenerator Meta Etiket Kaldırma

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)
ByeByeGenerator Plugin ByeByeGenerator Plugin

Bazı ticari ve kurumsal sitelerinizin kaynak kodlarında (source code) düzenlemek isteyeceğiniz meta name generator Joomla ibaresini kaldırmanıza / düzenlemenize yarayan eklentidir. Diğer yöntemlerden veya eklentilerden farklı olarak bu eklenti iligli etiketi tamamen kaldırmaktadır. Joomla 1.5 Uyumlu Joomla 1.7 Uyumlu

ByeByeGenerator plugin'i 31.12.2011 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.5

Eklentiyi Joomla 1.5 sitelerinizde ve Joomla 1.7 sitelerinizde kullanabilirsiniz. Eklenti ayarları aracılığı ile Generator etiketini isterseniz tamamen kaldırabilirsiniz veya etikette yer alab ibareyi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Eğer Joomla plugin'lerinden Sistem - Önbellek (System - Cache) etkin ise, kuracağınız bu eklentinin Plugin Yöneticisi'nde daha Sistem - Önbellek eklentisinde daha ön sırada olduğundan emin olun. Böylece önbellek uyguladığınız sayfalarınızda dahi generator etiketi kaldırılacak ve/veya düzenlenecektir.

ByeByeGenerator plugin İNDİR | Eklentiyi incelemek için; DEMO
Okunma 2946 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 01 Şubat 2012 02:58
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme