Çarşamba, 30 May 2012 22:12

Related Thumbs Items Benzer İçerikler

Yazan 
Öğeyi Oyla
(5 oy)

Joomla sitenizde istediğiniz modül pozsiyonunda veya hemen makalelerinizin alt tarafında, sitenizdeki o makalelerle ilgili olabilecek diğer makaleleri ve içerikleri küçük resimleri (thumbnail) ile birlikte listelemenize yarayan eklenti Related Thumbs Items modülü ve plugin'i güncellendi. joomla 2.5 uyumlu Joomla 1.5 Uyumlu

Related Thumb Items eklentisi 29.05.2012 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 2.5.7

Sitenizde içeriklerinizi okuyan ziyaretçilerinizin daha fazla sitenizde vakit geçirmelerini, istedikleri ve ilgi duydukları içeriklere daha kolay erişebilmelerini ve aynı zamanda sahip olduğunuz Joomla sitenin sayfa gösterim ve ziyaret süre oranlarını arttırmanıza yarayan bir eklentidir. Sizin belirleyeceğiniz yapılandırma ve ayarlara göre benzer içerikler sahip oldukları resimlerle birlikte, başlıkları, kategori bilgisini v.s. listelemektedir.

Eklenti bir adet modül ve bir adet de plugin'den oluşmaktadır. Temanızın uygun bir modül pozisyonunda yayınlayacağınız modül, yayınlanmakta olduğu sayfadaki makale(ler)in anahtar kelimelere göre benzer içeriklerini yayınlayabilmektedir. Plugin ise, sayfada gösterilmekte olan makalenin hemen alt kısmında yine aynı şekilde anahtar kelimeleri benzerlik gösteren diğer makaleleri listelemektedir.

Modül veya plugin içerisinde gösterilecek resimlerin kaynağını da belirleyebilirsiniz. Yani dilerseniz eklenti makale içerisinde yer alan ilk resmi çekebilir veya Joomla 2.5 ile gelen Resim ve Bağlantılar alanından eklenen makale resimlerini de yayınlayabilir. Ayrıca resmi olmayan makaleler için gösterilmek üzere varsayılan bir resim de belirleyebilirsiniz.

Eklentiyi indirmek için: Related Thumb Items - Demo
Okunma 6968 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu diyalogda yer alanlar

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme