Çarşamba, 25 Ocak 2012 13:17

Joomla 2.5.0 Kararlı Sürüm

Yazan 
Öğeyi Oyla
(3 oy)
Joomla 2.5.0 Tam Kurulum Paketi Joomla 2.5.0 Tam Kurulum Paketi

Joomla! proje takımı Joomla 2.5.0 kararlı sürümünü yayınlamış bulunuyor. Joomla 1.7 sürümlerinden sonra Joomla 2.5 sürümü duyurulmuştur, bu nedenle bu sürüm aynı zamanda bir güvenlik güncellemesidir.

Bu nedenle Joomla 1.7 sürümünü kullanan kişilerin de, mümkün olan en kısa sürede Joomla 2.5 sürümlerine güncelleme yapmaları gerekmektedir. Aynen Joomla 1.5 sürümünün olduğu gibi, Joomla 2.5 sürümü de uzun soluklu bir sürüm olacak ve uzun aylar boyunca (en az 18 ay) kullanılacak ve desteklenecektir.

Bugün itibariyle Joomla 1.7 sürümleri artık desteklenmeyecek ve geliştirilmeyecektir, bu nedenle yukarıda da belirtildiği gibi mevcut siteleri Joomla 1.7 olan kullanıcılar mümkün olan en kısa sürede (özellikle mevcut kullandıkları eklentilerin Joomla 2.5 ile uyumlu olduğundan emin olunca) Joomla 2.5 sürümüne güncelleme yapmaları gerekmektedir.

Okunma 3804 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 01 Şubat 2012 02:50
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme