Pazartesi, 18 Haziran 2012 20:41

Joomla 2.5.5 Güncel Sürüm Yayınlandı

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Joomla geliştiricileri uzun bir aradan sonra Joomla 2.5 için yeni bir güvenlik ve güncelleme paketi yayınladılar. Joomla 2.5.5 ile birlikte sadece güvenlik açıkları giderilmedi, ayrıca yeni özellikler de Joomla'ya eklendi.

Joomla 2.5.5 sürümü ile birlikte; 11 adet yeni özellik eklendi, 2 adet güvenlik açığı giderildi ve yapılacaklar listesinde yer alan 113 adet işlem gerçekleştirildi. Joomla 2.5 sürümü kullanan site sahiplerinin en kısa sürede bu güncel sürüme yükseltme yapmaları güvenlikleri açısından tavsiye edilmektedir.

Joomla 2.5.5 ile gelen yeni özellikler için tıklayınız!

Joomla geliştiricileri yeni ve daha güvenli sürümleri sunmak üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Joomla Sitemi Nasıl Güncellerim?

Joomla 2.5 sürümü kullanıyorsanız, güncelleme işlemi oldukça ve basit şekilde yapılabilmektedir. İlk olarak admin panelinize giriş yapın ve Eklentiler menüsü altında yer alan Eklenti Yöneticisi'ne tıklayın. Açılan sayfada Güncelle sekmesine tıklayın ve listeden Joomla 2.5.5 sürümünü seçip, sayfanın sağ üstünde yer alan Güncelle düğmesine tıklayın.

Okunma 2691 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 18 Haziran 2012 21:40
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme