Pazartesi, 02 Nisan 2012 21:14

Radiance Theme - Yootheme April Joomla 2.5

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)
Radiance Yootheme Joomla 2.5 Tema Radiance Yootheme Joomla 2.5 Tema

Yootheme ücretli Joomla tema kulübü, Nisan ayı Joomla ve Wordpress temasını yayınlanmış bulunmaktadır. Radiance isimli yeni tema geniş renk seçenekleri ile birlikte geldi. Arkaplan efektleri ise temanın dikkat çeken özellikleri arasında.

10 farklı sitil seçeneği bulunan Radiance Theme, 3 farklı modül sitili sunmakta. Ayrıca 4 farklı rozet (badge) ve 6 farklı ikon ile modülleri zenginleştirme özelliği bulunmakta. Tema ayarlarından tüm sütunların genişliklerini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Warp Framework ile geliştirilen tema; iPhone, iPad, Android gibi mobil cihazlarla tam uyumlu ve özel şablonlarla gelmektedir. Profil oluşturma seçeneği ile kendinize ait profil tanımlayabilir ve kendi renk ve sitil özelliklerinizi oluşturabilirsiniz.

Uzay konsepti, animasyonları ve renkleri ile Radiance Theme özellikle oyun siteleri, teknoloji siteleri, bilişim v.b. yapıdaki sitelere uygun tasarımdadır.

Radiance teması Yootheme kulüp üyeleri tarafından indirilebilir. | DEMO
Okunma 3823 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 02 Nisan 2012 21:21
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme