Perşembe, 03 May 2012 18:54

Subway Yootheme Joomla 2.5 Template

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)
Subway Theme Yootheme Subway Theme Yootheme Joomla 2.5 Tema

Popüler Joomla tema kulübü Yootheme, Mayıs ayı Joomla ve Wordpress temasını geçtiğimiz gün yayınladı. Oldukça farklı bir yapıda olan tema kulüp takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Temanın 13 farklı sitil ve renk seçeneği mevcut, bu seçeneklerin her birini farklı kombinasyonlarla kullanmak mümkün. Ayrıca 11 adet de arkaplan (background) resmi ve 3 adet background texture (arkaplan dokusu) mevcut. Joomla 2.5 teması olan Subway aynı zamanda Wordpress uyumlu sürümü de bulunmaktadır.

Warp Framework ile geliştirildiği için, bu sistemin sağladığı mobil cihazlarla (iPhone, iPad, Android gibi) uyumluluk, CSS3 ve HTML5 desteği bulunmaktadır. Özellikle az içerikli, minimal ve canlı renklerin hakim olduğu tema arayışında olanlar için iyi bir çözüm olabilecek türden bir tema. Kişisel siteler, bloglar ve fotoğrafçılık teması olarak kullanılabilir.

Subway teması Yootheme kulüp üyeleri tarafından indirilebilmektedir. DEMO
Okunma 6505 defa Son Düzenlenme Perşembe, 03 May 2012 18:58
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme