Cumartesi, 12 Ocak 2013 12:47

JA OnePage - JoomlArt January 2013 Template

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Tek sayfalık, JoomlArt tarafından geliştirilen Ocak 2013 Joomla kulüp temasıdır. Tema, Joomla 2.5 ve Joomla 3.0 sitelerle uyumlu olara kullanılabilmektedir.

Günümüzde oldukça ünlü olan tek sayfa (one page) sistemi ile geliştirilen temada, tek sayfa üzerinde içeriklerinizi sunabilirsiniz. Menü öğelerine tıklanması durumunda tarayıcı otomatik olarak ilgili içeriğe geçiş (scroll) yapacaktır. 

Özellikle minimal, modern ve sade tasarım kullanmak isteyenler için uygun olan tema, gelişmiş özelliklere sahip olan JAT3 v.2 Framework ile geliştirilmiştir. Tamamen responsive özelliktedir yani; iphone, andoriod, ipad gibi mobil cihazlarla tam olarak uyumlu çalışmaktadır.

Tema farklı konseptlere uygun olarak kullanılabilecek dört adet stil seçeneği ile birlikte gelmektedir: Metro, Modern, Retro, Solid.

JA OnePage teması hakkında geniş bilgi edinmek için tıklayınız!
Okunma 6551 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme