Cumartesi, 12 Ocak 2013 12:56

Infinite Theme - Yootheme Responsive Template

Yazan 
Öğeyi Oyla
(6 oy)

Ünlü Joomla tema kulübü Yootheme tarafından geliştirilen 2013 yılı ilk Joomla temasıdır. Responsive özelliktedir ve farklı seçenekleri ile birçok sitede kullanılabilir.

Tema başta ürün tanıtım siteleri olmak üzere, kurumlar, ajanslar için kullanılabilir. Modern, minimal ve sade çizgilere sahip olan tema 8 (sekiz) farklı stil seçeneği ile birlikte gelmektedir.

Responsive özelliği sayesinde siteniz iPad, iPhone ve Android gibi mobil cihazlarla tam uyumlu olarak görüntülenebilmektedir. Temada yine Yootheme tarafından geliştirip dağıtılan Warp Framework'un tüm gelişmiş özellikleri mevcuttur.

Ayrıca temaya özel Widgetkit slayt (slide) efektleri de bonus olarak gelmektedir. Geniş modül pozisyonu ve stil seçenkleri sayesinde tema her ihtiyaca uygun site oluşturmada kullanılabilmektedir.

Tema ile ilgili geniş bilgi için tıklayınız!
Okunma 9185 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu diyalogda yer alanlar

  • Ziyaretçi (taha)

    Raporla Permalink

    Hocam öncelikle paylaşımlarınız ve videolu ders anlatımlarınız için teşekkür ederim çok faydalandığımı belirtmek isterim. Ben naçizane bir site kuracağım bilgi paylaşımında bulunabileceğimiz daha dorusu bir kaç kişinin yazı yazacağı bir platform site kurmakla ilgili bir problem yok yalnız tema seçiminde biraz sıkıntı yaşadım söyle basit ama güzel sağda çokunanlar popüler yazılar ve yazarların olduğu bir tema önerebilirmisiniz bana saygılar kolay gelsin

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme