Ücretsiz Temalar

Ücretsiz Temalar (14)

Ücretsiz ve bedava Joomla temaları.

Bowthemes tarafından geliştirilen; ilk ve henüz tek ücretsiz Joomla teması BT Arise. Farklı ihtiyaçlara karşılık verecek şekilde, temanın çok çeşitli renk kombinasyonları ve sitilleri mevcuttur. Tema ile oldukça kaliteli, kurumsal ve profesyonel görünümlü siteler oluşturulabilir.

Popüler Joomla tema geliştirici kulüplerinden birisi olan IceTheme, Joomla severler ve kullanıcıları için ücretsiz bir Joomla teması yayınlandı. Tema ücretsiz olması ile birlikte, gelişmiş özelliklere sahip.

Joomla profesyonel tema geliştirici kulübü Gavick, bu ay (Haziran) yeni bir ücretsiz tema yayınladı. Üstelik bu şablonun en büyük özelliği, yeni internet trendi olan responsive template - yani duyarlı tema olarak çevirebileceğimiz türden - bir tema olması. Üstelik tamamen ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Shaper Zara ücretsiz Joomla 2.5 temasıdır. Ücretsiz olmasına rağmen, sunduğu özellikler ve tasarımı ile adeta Joomla kulüp temaları gibidir. JoomShaper tarafından geliştirilen ve dağıtılan tema koyu renk ağırlıklıdır. joomla 2.5 uyumlu

Launchtime tek sayfalık Joomla offline (çevrimdışı) veya yapım aşamasında (under construction) temasıdır. Joomla 1.7 ile uyumlu olan tema Joomla 2.5 sürümlerinde de çalışabilmektedir.

Sayfa 1 / 3
deneme