Salı, 17 Nisan 2012 12:07

Shaper Zaara Free Joomla 2.5 Template

Yazan 
Öğeyi Oyla
(7 oy)
Shaper Zaara - Free Joomla 2.5 Template Shaper Zaara - Free Joomla 2.5 Template

Shaper Zara ücretsiz Joomla 2.5 temasıdır. Ücretsiz olmasına rağmen, sunduğu özellikler ve tasarımı ile adeta Joomla kulüp temaları gibidir. JoomShaper tarafından geliştirilen ve dağıtılan tema koyu renk ağırlıklıdır. joomla 2.5 uyumlu

Özellikle portfolyo, tanıtım, blog, kurumsal tarzı sitelerde kullanıma uygun olan tema, diğer projelerinizde de ihtiyacınıza göre yapılandırılabilir ve kullanılabilir. JoomShaper tema kulübünün şablonu olan Helix Framework ile geliştirilmiştir ve gelişmiş özelliklere sahiptir.

Altı (6) farklı stil seçeneği bulunan tema siyah ağırlık konsept üzerine farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Oldukça fazla modül pozisyonu ile ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilir ve zengin typography seçeneği ile içeriklerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Gelişmiş menü sistemi (mega, moo, dropline, split) ile farklı menü türlerini kullanabilir ve Mega menü seçeneğinde, menü içerisinde modüllerinizi (üye giriş modülü gibi) yayınlayabilirsiniz. Quickstart paketi sayesinde aynen demosunda gördüğünüz görüntüyü, kendi sitenizde elde edebilir ve sonrasında içeriğini değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Shaper Zaara teması İNDİR | DEMO
Okunma 11462 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu diyalogda yer alanlar

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme