Cuma, 29 Haziran 2012 20:58

Music Free Responsive Template

Yazan 
Öğeyi Oyla
(6 oy)

Joomla profesyonel tema geliştirici kulübü Gavick, bu ay (Haziran) yeni bir ücretsiz tema yayınladı. Üstelik bu şablonun en büyük özelliği, yeni internet trendi olan responsive template - yani duyarlı tema olarak çevirebileceğimiz türden - bir tema olması. Üstelik tamamen ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Responsive Template; hangi cihazla açılırsa açılsın, hepsine uyum gösteren tema manasına geliyor. Yani eğer sitenizde responsive template kullanıyorsanız, sitenize ziyarete gelen kişiler; masa üstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar, iPhone, Android, iPad v.b. hangi cihazı kullanırlarsa ve hangi ekran büyüklüğü ile sitenizi görüntülerse, temanızda o ekrana uyum sağlamaktadır. Böylece daha üst düzey kullanıcı ara yüzü ve kullanım olanağı sağlayabilirsiniz.

Tema ayrıca K2 bileşenine özel bir şablonla da gelmektedir. Bununla birlikte Gavick Pro tarafından üretilen temalarda bulunan tüm gelişmiş özellikler de bulunmaktadır.

Joomla için Gavick Music Free Responsive Template İNDİR - DEMO
Okunma 10928 defa Son Düzenlenme Cuma, 29 Haziran 2012 22:00
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme