Pazar, 08 Temmuz 2012 13:45

Black & White Ücretsiz Joomla Tema

Yazan 
Öğeyi Oyla
(3 oy)

Popüler Joomla tema geliştirici kulüplerinden birisi olan IceTheme, Joomla severler ve kullanıcıları için ücretsiz bir Joomla teması yayınlandı. Tema ücretsiz olması ile birlikte, gelişmiş özelliklere sahip.

Black and White ismindeki tema, adından da anlaşılacağı gibi siyah ve beyaz bir konsepte sahip. Oldukça hafif bir kodlamaya sahip olan tema, bu sayede hızlı olması ile de önplana çıkıyor. IceTheme'in sunduğu ücretsiz eklentilerle de tam olarak uyumlu çalışan ve beraber gelen temayı; gerek kişisel sitelerde, gerek kurumsal sitelerde ve gerek ihtiyacınıza göre uyarlayabileceğiniz tüm sitelere kullanabilirsiniz.

Oldukça fazla modül pozsiyonuna sahip tema, ihtiyaçlarınızı her türlü karşılayabilir, ayrıca sahip olduğu zengin tipografi (typography) sitilleri ile de içriklerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Gelişmiş menü sistemi ise, menü içerisinde modül yayınlamanıza sağlamakta ve daha bir çok işleve sahip olan menü ile sitenize hareket katabilirsiniz.

IceTheme tarafından ücretsiz dağıtılan Black & White: İndir | Demo
Okunma 14287 defa
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

  • Yorum Mevcut Değil

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme