Salı, 10 Temmuz 2012 13:46

BT Arise Joomla Free Template

Yazan 
Öğeyi Oyla
(10 oy)

Bowthemes tarafından geliştirilen; ilk ve henüz tek ücretsiz Joomla teması BT Arise. Farklı ihtiyaçlara karşılık verecek şekilde, temanın çok çeşitli renk kombinasyonları ve sitilleri mevcuttur. Tema ile oldukça kaliteli, kurumsal ve profesyonel görünümlü siteler oluşturulabilir.

Özellikle kurumsal, şirket, pazarlama ve yatırım siteleri için uygun olabilecek tema, ufak düzenlemeler ile her konsepte uygun hale getiriebilir ve kullanılabilir. JoomlArt tarafından geliştirilen JAT3 Framework ile geliştirilen tema, JAT3 sistemine ait bütün gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. 

Beş (5) farklı renk seçeneği ve dört (4) farklı menü türü bulunmaktadır. Sitenizde kullanacğanız yazı karakterini (font) Google Font Directoy'den seçerek zenginleştirebilirsiniz. CSS ve JavaScript (js) dosyalarını site hızını ve performansını arttırmak için sıkıştırma özelliği (gZip ve compression) bulunmaktadır. Ayrıca tema IE7+, Firefox 2+, Safari 3+, Chrome 8+, Opera 9+ desteklemektedir.

Temayı indirebilmek için üreticinin sitesine ücretsiz üye olmanız gerekmektedir...
BT Arise teması İNDİR - DEMO
Okunma 22048 defa Son Düzenlenme Salı, 10 Temmuz 2012 14:09
Enes

Neredeyse tüm mesaisini Joomla'nın Türkiye'de gelişmesine adamıştır. Türkiye'de "Joomla! Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği" kurucu üyelerindendir.

Joomla! ücretsiz destek sitesi JoomlaBilgi.org kurucusudur.

Web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine mesleğini İstanbul'da icra etmektedir.

Bu kategoriden diğerleri: « Black & White Ücretsiz Joomla Tema

Yorum Bırak

0 Karakter kısıtlaması
Eklediğiniz metin en az 5 karkater olmalıdır
Eklenebilir Dosyalar İzin verilen dosya türleri: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, txt, xcf, xls 0 / 3
deneme