Grafik & Görsel

Grafik & Görsel (11)

Web sitelerde ve çeşitli projelerde kullanılabilecek ücretsiz (bedava) grafik, ikon, vektör ve görsel paylaşımları.

Sitelerinizde ve diğer projelerinizde ödeme işlemleri, online alışveriş sayfalarınız ve  diğer ticari sayfalarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ödeme görselleri ve ikonlarıdır (payment icons). Mavi renk ağırlıklı ikonlardan oluşmaktadır, paket içerisinde 42 adet ikon yer almaktadır.

Koyu renkli ikon arayanlar için toplam 115 adet farklı ücretsiz ikon seti. İkonları farklı ortamlarda kullanabileceğiniz şekilde PNG, ICO ve ICNS (Mac için) formatlarda indirebilir ve farklı projelerinizde kullanabilirsiniz.

Web sitelerinizde farklı projelerinizde kullanabileceğiniz, renkli ve çık görünümlü ikonlar. İndireceğiniz pakette kredi kartı, hediye kutusu, alışveriş sepeti, yön okları, insan silüeti ve diğer kullanışlık icon görsellerini bulabilirsiniz. Özellikle modern görünümlü web sitelerine renk katacak ve tasarımı tamamlayacak türden görsel arayanlar için tercih edilebilir. 

Web tasarımcıların ve grafikerlerin vazgeçilmez programı PhotoShop ile üretilmiş ve yine PhotoShop formatında (PSD) indirebileceğiniz web element'leri. Her türlü ihtiyacı karşılayacak çeşitlilikteki bu öğeler aracılığı ile web sitelerinizi haretketlendirebilir ve renklendirebilirsiniz.

Grungy Olive Icon seti tamamen ücretsizdir ve tüm projelerinizde kullanabilirsiniz. İndireceğiniz paket içerisinde 28 adet ikon çeşidi bulunmaktadır ve ikonlar 16px, 24px, 32px, 48px, 64px, 128px boyutlarındadırlar. Zeytin yeşili, eskitilmiş görüntüye sahiptirler.

Sayfa 1 / 2
deneme